Volné pracovní pozice

Práce v CARERO s.r.o. Jablunkov

Jsme CARERO s.r.o., česká rodinná firma - distributor produktů pro kojence a děti. Tvoříme naše produkty pod značkami New Baby, PlayTo a Bayo. Dodáváme je obchodníkům a maminkám v ČR, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Hledáme posilu týmu na pozici:

Fakturant(ka)/Operátor(ka) zákaznického servisu

Pracovní náplň:
- denní telefonická a online komunikace se zákazníky
- příjem a zpracování objednávek
- fakturace
- kompletní vyřizování reklamací (vč. komunikace s výrobci a přepravci)
- komunikace s dopravci, zajišťování dopravy
- zdopovědnost za vedení podkladny a vybrané účetní operace

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
- PL aktivně (slovem i písmem), AJ výhodou
- dobrá znalost práce na PC
- zákaznické zaměření a výborné komunikační dovednosti
- organizační schopnosti, flexibilita, samostatnost
- výhodou zkušenosti v oblasti zákaznického servisu a logistiky

Skladník

CARERO s.r.o. je rodinnou společností - distributorem dětských a kojeneckých produktů. Do našeho skladu v Jablunkově hledáme kolegu na pozici skladníka - řidiče dodávky.

- vyskladňování zboží v řízeném skladu
- práce se čtečkou čárových kodů
- 1-2x v týdnu jízdy dodávkou cca 150km

Pokud se k nám připojíte čeká vás:
- plat 16.000 - 20.000 Kč
- stravenky
- čtvrtletní odměny
- výborný kolektiv
- zaměstnanecké slevy na nákup zboží

Požadujeme:
- základní znalost práce na PC
- řidičský průkaz B
- chuť do práce
- ochotu učit se novým věcem a týmového ducha

Neváhejte se ozvat na prace@carero.cz, případně tel. 555 508 930.