Volné pracovní pozice

Práce v CARERO s.r.o. Jablunkov

Jsme CARERO s.r.o., česká rodinná firma - distributor produktů pro kojence a děti. Tvoříme naše produkty pod značkami New Baby, PlayTo a Bayo. Dodáváme je obchodníkům a maminkám v ČR, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Hledáme posilu týmu na pozici:

Skladník

Společnost CARERO s.r.o., výrobce a distributor kojeneckého zboží se sídlem v Jablunkově, hledá vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍK / SKLADNICE.

Náplň práce:
- naskladňování a vyskladňování zboží
- kompletace, kontrola, balení, označování a nakládka expedovaného zboží

Očekáváme:
- odpovídající fyzickou kondici (manipulace se zbožím)
- zodpovědnost a svědomitost

Nabízíme:
- práci u stabilní a prosperující společnosti na HPP
- motivující platové ohodnocení
- firemní benefity (dovolená navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
- možnost kariérního postupu
- okamžitý nástup

Tel: 608 861 432 - David Bártek
Email: prace@carero.cz

Plný úvazek
Adresa výkonu práce: Jablunkov 994