Volné pracovní pozice

Práce v CARERO s.r.o. Jablunkov

Produktový manažer produktů pro kojence a děti - nadšenec pro dětské produkty

Koho hledáme?

  • Hledáme hlavně nadšence.
  • Někoho, kdo má vášeň pro dětské produkty, kterou chce uplatnit.
  • Někoho kdo se nebojí hledat a objevovat nové způsoby, cesty a možnosti a umí si věci zorganizovat, zařídit a dotáhnout do konce.
  • Nezastaví ho ani drobné neúspěchy.
  • Člověka, který je pozitivně naladěný, tvůrčí, odvážný a má nové nápady, které chce realizovat.
  • Důležitá je znalost angličtiny, ideálně i polštiny a perfektní ovládání Office aplikací.
  • Osobu, která sleduje trendy, orientuje se na sociálních sítích a internetu všeobecně.

Co Vás čeká?

  • Budete se podílet na rozvoji našich značek New baby, PlayTo a Bayo.
  • Budete přinášet maminkám radost novými produkty na českém, slovenském, maďarském a polském trhu.
  • Produkty budete vymýšlet, vylepšovat a pomáhat s jejich prodejem ve spolupráci s naším marketingovým týmem.
  • Budete komunikovat s dodavateli, řešit výrobu, dodávky a objednávky.
  • Čeká vás i zaškolování a předvádění Vašich produktů kolegům a zákazníkům.

Na co se můžete spolehnout?

  • Obor, ve kterém je radost pracovat - co je krásnějšího než mateřství a děti
  • Flexibilitu, hodnotíme výsledky práce, nikoliv zda jsi v práci od 8:00 do 16:30, zda jsi v kanceláři, doma nebo někde jinde.
  • Zázemí rodinné firmy s přímým kontaktem s majiteli
  • Podporu marketingového, prodejního a produktového týmu
  • Motivující finanční ocenění
  • Radost z tvůrčí práce s viditelnými výsledky

CV zasílejte prosím na prace@carero.cz

Manažer eshopů

  • Bavilo by tě pracovat pro rodinnou firmu, která podniká v úžasném byznysu s produkty pro miminka? Jsme CARERO s.r.o. a staráme se o to, aby byly maminky spokojené, vybíráme pro ně ty nejlepší produkty, staráme se o ně jak nejlépe dovedeme a přináší nám to radost.

Proč tě hledáme?

  • Jako majitelům a zakladatelům nám po 10 letech každodenní tvrdé práce pomalu dochází energie a potřebujeme někoho, kdo nám pomůže s řízením našeho týmu
  • Cítíme, že rostoucí firma potřebuje profesionální vedení a zkušenosti, které my sbíráme někdy dosti bolestivě a zbytečně. Náš mladý tým potřebuje oporu a radu.
  • Rosteme a víme, že máme k růstu ještě další potenciál, což bude vyžadovat ještě doplnění našeho týmu a to je práce pro člověka, který dovede rozpoznat typy osobností, vybrat pro důležité pozice ty správné lidi a vést je k rozvoji firmy i jejich vlastní
  • Působíme v Česku, Slovensku, Polsku a Maďarsku, kde máme 5 B2C a 3 B2B eshopy a plánujeme další expanzi. Máme 3 vlastní značky - PlayTo, New Baby a Bayo a to si žádá výraznou posilu.
  • Máme tým 14 zkušených lidí, kteří se starají o marketing, obchod, produkty, zákaznický servis a fakturaci a další tým 12-ti lidí v logistice.

Co od tebe očekáváme?

  • Hledáme hlavně pozitivně naladěného člověka, pro kterého jsou problémy výzvou a nehroutí se, když se mu něco nepovede
  • Měl bys sdílet naše nadšení pro obor a podnikání vůbec, děláme to přece proto, aby nám to přinášelo radost
  • Neměla by ti chybět chuť rozvíjet naše společné projekty, sebe a lidi v týmu a měl bys umět s lidmi přirozeně vycházet a být pro ně vzorem.
  • Jelikož je náš byznys založen na online prodeji, měl bys vědět, jak to funguje a být pro něj nadšen stejně jako my.

Jaká je naše představa o tvé práci?

  • Měl bys organizovat chod firmy ať to funguje hladce a vést náš tým k nejlepším výkonům. Proaktivně vyhledávat komplikace a nedorozumění mezi jednotlivými odděleními a lidmi ať se všem pracuje co nejlíp.
  • Pravidelně analyzovat čísla - obrat, zisk, náklady, zásoby, cenotvorbu a na jejich základě přijímat potřebná rozhodnutí.
  • Dohlížet na projekty a spolupráci s externími dodavateli zejména IT a dalších klíčových služeb.
  • Hodnotit a analyzovat práci členů týmu, jejich schopnosti a dovednosti a přizpůsobovat práci tak, aby všichni pracovali na tom, co je nejvíc baví, případně dle potřeby doplňovat tým dalšími členy, kteří se pro danou práci nejlépe hodí.
  • Určovat priority - měl bys v souladu s naší vizí a strategií dohlédnout na to aby se všichni věnovali tomu, co je opravdu důležité.

Na co se můžeš u nás těšit?

  • Lidský přístup rodinné firmy, podporu a pravidelný kontakt s vlastníky. Rychlé rozhodovací procesy v rámci firmy (stačí zaklepat na vedlejší kancelář, dát si kafe a rozhodnutí je na světě)
  • Tvůrčí práci v rozvoji našich značek, které budou všechny maminky znát a expanzi na další trhy. Obor, ve kterém je radost pracovat - co je krásnějšího než mateřství a děti a ty můžeš přímo ovlivnit co a jak nadšeným maminkám nabídneme.
  • Jsme technologičtí nadšenci - rádi inovujeme, vylepšujeme, vymýšlíme nové věci.
  • Finanční ohodnocení bude odpovídat tvým představám, schopnostem, zkušenostem a výsledkům. K tomu samozřejmě stravenky, telefon, notebook, nákup našich produktů se zaměstnaneckou slevou.
  • Možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání v externích kurzech