Volné pracovní pozice

Práce v CARERO s.r.o. Jablunkov

Jsme CARERO s.r.o., česká rodinná firma - distributor produktů pro kojence a děti. Tvoříme naše produkty pod značkami New Baby, PlayTo a Bayo. Dodáváme je obchodníkům a maminkám v ČR, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Hledáme posilu týmu na pozici:

Grafik/Grafička – kreativní člověk s citem pro krásu a detail

Koho hledáme:

  • Hledáme především vášnivého grafika, který dokáže spojit svojí kreativní stránku s grafickým uměním a dokáže vnést jiskru do své grafické práce
  • Někoho kdo se nebojí hledat a objevovat nové způsoby, cesty a možnosti a umí si věci zorganizovat, zařídit a dotáhnout do konce. Nezastaví ho ani drobné neúspěchy.
  • Člověka, který je pozitivně naladěný, tvůrčí, odvážný a má nové nápady, které chce realizovat.
  • Schopného člověka se smyslem pro design a módní trendy , který by nám pomáhal rozvíjet online i ofline grafiku a taky naše produkty pro kojence.
  • Zodpovědného odborníka, který nebude mít problém s přesčasy a mákne si když bude potřeba

Co Vás čeká?

  • Kreativní návrhy potisků kojeneckého oblečení, návrhy designu produktů, kreativní obalová grafika
  • Tvorba bannerů a online materiálů
  • Úprava produktových fotografií pro web
  • Tvorba letáků, katalogů a dalších materiálů pro ofline
  • Spolupráce s externími grafiky
  • Tvorba produktových návodů ve spolupráci s externími překladateli

Na co se můžete spolehnout?

  • Obor, ve kterém je radost pracovat - co je krásnějšího než mateřství a děti
  • Flexibililní pracovní dobu
  • Možnost částečné práce z domu
  • Zázemí rodinné firmy s přímým kontaktem s majiteli
  • Radost z tvůrčí práce s viditelnými výsledky
  • Motivující finanční ocenění, firemní benefity, nákup produktů se zaměstnaneckou slevou

Skladník

CARERO s.r.o. je rodinnou společností - distributorem dětských a kojeneckých produktů. Do našeho skladu v Jablunkově hledáme kolegu na pozici skladníka - řidiče dodávky.

Pracovní náplň:
- vyskladňování zboží v řízeném skladu
- práce se čtečkou čárových kodů
- 1-2x v týdnu jízdy dodávkou cca 150km

Pokud se k nám připojíte čeká vás:
- plat 16.000 - 20.000 Kč
- stravenky
- čtvrtletní odměny
- výborný kolektiv
- zaměstnanecké slevy na nákup zboží

Požadujeme:
- základní znalost práce na PC
- řidičský průkaz B
- chuť do práce
- ochotu učit se novým věcem a týmového ducha

Neváhejte se ozvat na prace@carero.cz, případně tel. 555 508 930.