Volné pracovní pozice

Práce v CARERO s.r.o. Jablunkov

Jsme CARERO s.r.o., česká rodinná firma - distributor produktů pro kojence a děti. Tvoříme naše produkty pod značkami New Baby, PlayTo a Bayo. Dodáváme je obchodníkům a maminkám v ČR, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Hledáme posilu týmu na pozici:

Nadšenec pro dětské produkty – produktový manažer produktů pro kojence a děti

Koho hledáme?

  • Hledáme hlavně nadšence! Někoho, kdo má vášeň pro dětské produkty, kterou chce uplatnit.
  • Někoho kdo se nebojí hledat a objevovat nové způsoby, cesty a možnosti a umí si věci zorganizovat, zařídit a dotáhnout do konce. Nezastaví ho ani drobné neúspěchy.
  • Člověka, který je pozitivně naladěný, tvůrčí, odvážný a má nové nápady, které chce realizovat.
  • Důležitá je znalost angličtiny, ideálně i polštiny a perfektní ovládání Office aplikací.
  • Osobu, která sleduje trendy, orientuje se na sociálních sítích a internetu všeobecně.

Co Vás čeká?

  • Budete se podílet na rozvoji našich značek New baby, PlayTo a Bayo.
  • Budete přinášet maminkám radost novými produkty na českém, slovenském, maďarském a polském trhu.
  • Produkty budete vymýšlet, vylepšovat a pomáhat s jejich prodejem ve spolupráci s naším marketingovým týmem.
  • Budete komunikovat s dodavateli, řešit výrobu, dodávky a objednávky.
  • Čeká vás i zaškolování a předvádění Vašich produktů kolegům a zákazníkům.

Na co se můžete spolehnout?

  • Obor, ve kterém je radost pracovat - co je krásnějšího než mateřství a děti
  • Flexibilitu, hodnotíme výsledky práce, nikoliv zda jsi v práci od 8:00 do 16:30, zda jsi v kanceláři, doma nebo někde jinde.
  • Zázemí rodinné firmy s přímým kontaktem s majiteli
  • Podporu marketingového, prodejního a produktového týmu
  • Motivující finanční ocenění
  • Radost z tvůrčí práce s viditelnými výsledky

Email: prace@carero.cz

Práce na plný úvazek
Adresa výkonu práce: Jablunkov 994

Skladník

Společnost CARERO s.r.o., výrobce a distributor kojeneckého zboží se sídlem v Jablunkově, hledá vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍK / SKLADNICE.

Náplň práce:
- naskladňování a vyskladňování zboží
- kompletace, kontrola, balení, označování a nakládka expedovaného zboží

Očekáváme:
- odpovídající fyzickou kondici (manipulace se zbožím)
- zodpovědnost a svědomitost

Nabízíme:
- práci u stabilní a prosperující společnosti na HPP
- motivující platové ohodnocení
- firemní benefity (dovolená navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
- možnost kariérního postupu
- okamžitý nástup

Tel: 608 861 432 - David Bártek

Plný úvazek