Volné pracovní pozice

Práce v CARERO s.r.o. Jablunkov

Jsme CARERO s.r.o., česká rodinná firma - distributor produktů pro kojence a děti. Tvoříme naše produkty pod značkami New Baby, PlayTo a Bayo. Dodáváme je obchodníkům a maminkám v ČR, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Hledáme posilu týmu na pozici:

IT / EBIZ SPECIALISTA

Náplň práce:

  • Správa ERP systému společnosti
  • Správa ostatního software (eCommerce řešení, docházkový systém, telekomunikace atd.)
  • Spolupráce na vývoji a návrhu nových aplikací (ERP, e-shopy, internetové stránky), komunikace s externími programátory
  • IT podpora B2B a B2C zákazníků v několika zemích
  • Implementace datových propojení s dodavateli, zákazníky, dopravci a dalšími službami (XML feedy, EDI, API)
  • Implementace feedů pro cenové srovnávače, online katalogy, marketplacy

Požadujeme:

  • Zodpovědnost, samostatnost
  • Základní znalost HTML, CSS, JavaScript
  • Zkušenosti z oblasti e-commerce výhodou
  • Přehled v oblasti hardware a počítačových sítí výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • SŠ nebo VŠ vzdělání

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Motivující finanční ocenění s bonusy na základě dosažených výsledků
  • Zaměstnanecké benefity (mobilní telefon a notebook i pro soukromé použití, dovolená navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na vzdělávání, vlastní organizace práce a možnost práce z domova)
  • Možnost práce na HPP a IČO

Benefity:

  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Bonusy a prémie
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Auto i k soukromým účelům
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Stravenkový paušál
  • Možnost home office

Termín nástupu: Ihned, případně dle dohody

Pošlete nám svůj životopis s předmětem "IT" na kowalova@carero.cz.