Veletrhy a výstavy

Společnost CARERO s.r.o. se účastní od roku 2012 důležitých výstav a veletrhů v Brně a Praze.

Veletrh PRODÍTĚ v Brně je nejvýznamnější oborovou prezentací v České Republice. Novinky svého sortimentu pravidelně zde představují přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu. Součástí veletrhu je i atraktivní doprovodný program pro veřejnost.

Výstavní veletrh PRODÍTĚ v Brně 2019

Ani v roce 2019 jsme nemohli chybět na veletrhu PRODÍTĚ, který byl pro nás tento rok obzvláště jedinečným. Nově jsme měli stánek o dvojnásobné rozloze a mohli jsme zákazníkům nabídnout perfektní kombinaci oblečení, hraček, kojících polštářů, ložního povlečení a mnoho dalšího. Představili jsme letošní novinky jak od naší primární značky New Baby, tak značky Koala a Belisima.

Největším hitem letošního roku byly křesílka Minky New Baby, kojící polštáře New Baby a produkty na spinkání pro nejmenší od značky New Baby a Belisima.

Na veletrhu se zákazníci mohli také nechat vyfotit ve fotostánku, kde bylo připraveno hned několik rekvizit, které obrázek udělaly netradičním.

Jako každý rok byl pro nás velkou studnicí informací o zákaznicích, jejich potřebách a tužbách, ze kterých budeme i nadále do budoucna čerpat inspiraci. Už teď připravujeme novinky, které jste si sami vybrali!

Výstavní veletrh PRODÍTĚ v Brně 2018

Veletrh PRODÍTĚ jsme navštívili i v roce 2018, kde jsme vám opět představili produkty značky Caretero, Milly Mally a Drewex, jejichž jsme oficiálními distributory pro Českou i Slovenskou Republiku, produkty našich značek New Baby a PlayTo, a také produkty značek Koala, Bobas Fashion, Toyz a Belisima.

Jako každým rokem, tak i tento nebyl výjimkou a všechny naše vystavované produkty jste si mohli nejen prohlédnout, ale také osahat i vyzkoušet, seznámit se s materiály, apod. Ti, kteří měli zájem, si zboží mohli ihned objednat se slevou a dopravou zdarma.

Pod značkou New Baby jsme Vám nabídli oblíbenou kolekci I love Mum and Dad nebo Maskáče, novinkou této značky byla kolekce Emotions. Pod značkou Koala jste si mohli zakoupit soupravičky do porodnice v různých barvách a s různými motivy.

Hitem letošního roku byla hnízdečka a ložní povlečení značky Belisima.

Výstavní veletrh PRODÍTĚ v Brně 2017

Ani tento rok jsme nechyběli na výstavišti v Brně. Na veletrhu jsme Vám představili produkty značky Caretero, Milly Mally a Drewex, jejichž jsme oficiálními distributory pro Českou i Slovenskou Republiku, produkty našich značek New Baby a PlayTo, a také produkty značek Koala, Bobas Fashion, Toyz a Belisima.

Všechny produkty jste si zde mohli prohlédnout, osahat i vyzkoušet. Získali jste možnost seznámit se s provedením produktů, materiály, konstrukčním řešením a skládacím mechanizmem. Ti, kteří měli zájem, si zboží mohli ihned objednat se slevou a dopravou zdarma.

Na veletrhu jsme představili naše nejnovější a nejoblíbenější kolekce kojeneckého oblečení. Pod značkou New Baby jste zde našli kolekce kojeneckého oblečení Zebra, Horoskop, Body s vtipnými potisky, Bunnies, Maskáče a další krásné kolekce. Pod značkou Koala a Bobas Fashion to byla kolekce Stříbrná Kočka, Balónek, Ježek a další.

Hitem roku 2017 byly 4-dílné soupravičky, které maminky kupovaly především do porodnice.

Výstavní veletrh PRODÍTĚ v Brně 2016

Děkujeme, že jste si udělali čas a navštívili náš stánek na veletrhu Prodítě 2016 v Brně, který se konal od 3.3. do 6.3.2016.

Na veletrhu jsme Vám představili produkty značky Caretero a Milly Mally, jejichž jsme oficiálními distributory pro Českou i Slovenskou Republiku, produkty našich značek New Baby a PlayTo, a také produkty značek Koala, Bobas Fashion, Sensillo, Toyz, Cuddly Zoo a Belisima.

Všechny produkty jste si zde mohli prohlédnout, osahat i vyzkoušet. Získali jste možnost seznámit se s provedením produktů, materiály, konstrukčním řešením a skládacím mechanizmem. Ti, kteří měli zájem, si zboží mohli ihned objednat.

Na veletrhu jsme představili naše nejnovější a nejoblíbenější kolekce kojeneckého oblečení. Pod značkou New Baby jste zde našli kolekce kojeneckého oblečení Leopardík, Zebra, Giraffe, S nápisem, Beruška, Sloník, Snílek a Sovička. Pod značkou Koala a Bobas Fashion Vilík, Natálka, Felix, Fox, Medvídek, Friend, Rexík, Bella a Kočička.

Nejvíce se maminkám a tatínkům líbila kolekce značky New Baby Zebra a Giraffe, od značky Koala to byla kolekce Rexík.

Výstavní veletrh v Praze 2015

Na veletrhu v Praze jsme Vám představili produkty značky Milly Mally, které jsme se stali výhradním distributorem pro Českou i Slovenskou Republiku. Milly Mally je značka, která dnes okouzluje mnoho rodičů a jejich děti svými produkty. Značka Milly Mally velice dbá na dodržování bezpečnostních evropských norem, neustále vyvíjí nové produkty a zaměřuje se na zvyšování kvality a rozšíření palety barev všech produktů. V nabídce najdete odrážedla, koloběžky, tříkolky, kočárky, jídelní židličky, cestovní postýlky, houpací koně a další.

Výstavní veletrh PRODÍTĚ v Brně 2015

Jelikož se společnost CARERO s.r.o. neustále rozrůstá, rozrostl se náš stánek na veletrhu o další úžasné značky - Cuddly Zoo, Toyz, Baby Mix, PlayTo a Belisima.

Tyto značky krásně doplnili značky CARETERO, New Baby, Bobas Fashion a Koala.


Značka PlayTo

 • značka stvořená pro holčičky
  značka PlayTo je jednou z našich značek
 • nabízí kočárky pro panenky patřící mezi evergreeny mezi hračkami v krásných barevných provedeních a v různém stylu
 • velmi oblíbeným produktem je jídelní židlička 2v1, kdy jednoduchým pohybem uděláte z židličky houpačku pro panenku
 • značka PlayTo se zaměřuje na přání malých maminek a svou nabídku neustále rozšiřuje – nově nabízí krásné postýlky i košíky pro panenky
 • na výrobu používá pouze kvalitní materiály, které jsou pro děti bezpečné
 • moderní doba si žádá moderní hračky plnící nároky našich dětí
 • produkty této značky dokáži zabavit děti na velmi dlouhou dobu

Cuddly Zoo

 • vytváří originální produkty speciálně pro děti
 • nabízí něco víc než jen deku nebo hračku
 • produkty jsou navrhovány a šity s láskou, nadšením a porozuměním nejmenším človíčkům
 • na své produkty používá různé typy tkanin jako je hladká bavlna nebo měkkoučká tkanina Minky s protlačovanými hrbolky
 • jsou neskutečně jemné na dotek, hřejivé a tulivé
 • v naší nabídce zakoupíte od této úžasné značky dětské šátky, kousátka, hračky, deky, podsedáky na židličku, stabilizační polštářky, bačkůrky, rukávníky, taburety a další

Belisima

 • značka Belisima nabízí povlečení a zavinovačky barevné, s obrázky a motivy stimulující správný rozvoj, které děti v tomto útlém věku potřebují
 • povlečení lze zakoupit v sadách od 2-dílných po 6-dílné
 • povlečení Belisima je jemné a měkké, protože miminka potřebují pocit bezpečí a jistoty
 • pro své produkty používá bavlnu, která má úžasné vlastnosti jako je savost a prodyšnost, nezpůsobuje odřeniny a podráždění, neobsahuje formaldehydy a další prvky, které miminkům škod
 • Belisima dopřává něžnost a pohodlí miminku již od narození

Výstavní veletrh PRODÍTĚ v Brně 2014

V roce 2014 jsme Vám přivezli ukázat novinky i starší oblíbené výrobky již známých značek Caretero, New Baby, Bobas Fashion a Koala. Nově jsme Vám zde představili výrobky značky Akuku.

značka Akuku

 • značka Akuku nabízí produkty v péči o zdraví a bezpečný vývoj dítěte
 • pod touto značkou zakoupíte produkty vysoce kvalitní a cenově dostupné
 • na veletrhu jsme ukázali různé typy kojeneckých lahviček, bryndáků a další drobnosti pro miminka i maminky

Mohli jste si osahat jednotlivé produkty, vyzkoušet si složení i rozložení cestovní postýlky, jednoduché ovládání kočárku i praktičnost jídelních židliček značky CARETERO.

Výstavní veletrh PRODÍTĚ v Brně 2013

Ke značce CARETERO, která na veletrhu nemohla chybět, přibyly tento rok i další značky – New Baby, Koala, Bobas Fashion.

Představili jsme Vám naši vlastní značku New Baby

 • značka New Baby přináší pro miminka vše od základního oblečení pro miminka, přes povlečení, kojenecké potřeby po dětský nábytek
 • pro maminky přináší značka New Baby poporodní stahovací pásy, které umožní být mamince po porodu rychleji fit
 • dětské oblečení se vyrábí z bezpečných materiálů bez škodlivých barev a chemikálií, ideální je bavlna
 • značka New Baby dbá na to, aby kvalita byla dostupná pro každého

Mohli jste si prohlédnout, osahat i objednat oblečení pro miminka značek Bobas Fashion a Koala

 • nabízí kvalitní, pohodlné a cenově dostupné oblečení
 • používá pouze certifikované látky
 • designéři značky testují snadné oblékání, svlékání, zapínání a rozpínání oblečení
 • nepoužívá zbytečné švy
 • stále hledá nová řešení – návrhy oblečení značek Koala a Bobas Fashion se neustále mění

Poprvé jsme na veletrhu PRODÍTĚ objevili jako vystavovatelé v roce 2012

Představili jsme zde značku CARETERO, jíž jsme oficiálními distributory pro ČR a SR.

Značka CARETERO si od svého počátku klade jako svou prioritu kvalitu a přijatelnou cenu. Při vytváření svých produktů je zaměřena na přání svých zákazníků, pečlivě jim naslouchá a snaží se jejich sny převést do skutečnosti. Týmu a designérům plnému nadšení a energie se plnit tyto cíle opravdu daří, což dokazuje známost značky CARETERO nejenom u nás, ale také v Německu, Norsku, Švédsku, Španělsku, Slovensku a dalších zemích. Mezi produkty značky CARETERO najdete autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, kočárky, lehátka a další. Značka CARETERO nabízí ve svém produktovém portfóliu stále nějakou novinku.

Všechny produkty jste si zde mohli prohlédnout, osahat i vyzkoušet. Získali jste možnost seznámit se s provedením produktů, materiály, konstrukčním řešením a skládacím mechanizmem. Ti, kteří měli zájem, si zboží mohli ihned objednat.