Doprava

Podmínky dodání

Vynakládáme veškeré úsilí pro co nejrychlejší dodání zboží od chvíle objednávky.

V případě objednání zboží, které je skladem, do 12:00 hodin, odešleme Vám toto zboží na celém území České republiky ve stejný den (platí pouze v pracovní dny). Přepravní společnost Geis má na doručení 24 hodin, takže zboží máte druhý den po uskutečnění objednávky na Vaší provozovně. V případě, že objednáte zboží po 12:00 hodině, bude zboží odesláno následující den a zboží máte za 2 dny na své provozovně!


Bohužel i u nás může dojít k situaci, kdy nebudeme moci dodat zboží ve stanovené lhůtě. V tomto případě Vás budeme vždy kontaktovat a dohodneme se s Vámi na dalším postupu (obdržíte informaci o dostupnosti zboží, nabídneme Vám jiné podobné zboží, projednáme storno objednávky). Vyhrazujeme si právo od smlouvy odstoupit v případě, že zboží nebude u dodavatele dostupné. Jestliže bude nedodané zboží předem uhrazeno a dohodneme se na stornu objednávky, bude Vám částka za objednávku vrácena do 7 dnů od uskutečnění dohody.


Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.

Pokud zvolíte jako způsob platby platbu převodem na náš účet, bude pro Vás zboží rezervováno po dobu 7 dnů. Pokud po uplynutí této lhůty nebude celá částka objednávky (včetně poštovného) připsána na náš účet, bude objednávka stornována a zboží vráceno do prodeje.


Provozovatel internetového obchodu CARERO s.r.o. nenese odpovědnost za zásilky svěřené k dodání České poště/Geis. V případě nedoručení zásilky nás kontaktujte e-mailem na adrese velkoobchod@carero.cz nebo telefonicky 555 508 930.

Ceny přepravy

Ceny přepravy Platba bankovním převodem Platba dobírkou
Objednávka do 6 000,- Kč 85,00 Kč 125,00 Kč
Objednávka nad 6 000,-Kč ZDARMA 40, 00 Kč

Česká Pošta (pouze zásilky do 30 kg)

85,00 Kč

125,00 Kč

V případě, že zvolíte přepravní společnost Geis, zboží Vám bude doručeno do 24 hodin po expedici. Průběh přepravy můžete sledovat na stránkách www.intime.cz / www.geis.cz po zadání kódu balíku, který Vám přepravce zašle formou sms zprávy. O doručení budete předem informováni řidičem Geis, se kterým si můžete popř. dohodnout dobu a místo předání zboží.

V případě, že zvolíte přepravní společnost Česká pošta, tento přepravce Vám doručí zboží do 24 hodin po expedici. Průběh přepravy můžete sledovat na stránkách http://www.ceskaposta.cz po zadání kódu balíku, který Vám přepravce zašle formou sms zprávy. Českou poštou jsou zásilky zasílány jako balík do ruky.

Upozornění:

Pokud si zvolíte Českou poštu a zboží bude nutno zabalit do dvou a více balíků, bude Vám účtováno poštovné za daný počet balíků! Některé zboží totiž nelze zabalit dohromady (například taková dřevěná postýlka a vanička, ikdyž dohromady mají méně než 30 kg, musí se zabalit do dvou balíků). Proto je vhodnější v takovém případě zvolit pro přepravu společnost Geis, která si i v případě dvou a více balíků účtuje jedno přepravné.

Balík do ruky

Zboží Vám bude doručeno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávkovém formuláři.

Česká pošta Vám doručí zboží následující pracovní den od expedice a současně vás bude informovat SMS zprávou o doručování balíku.

Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, bude automaticky odeslána zpět odesílateli.

Cena dopravy je uvedena za každý balík, jehož váha je do 30 kg. Za každých dalších započatých 30 kg se bude cena násobit.

V případě, že zákazník zvolí jako formu úhrady platbu bankovním převodem, provede úhradu předem na účet u FIO banky, a.s. č. 2800355810/2010. Při tomto způsobu úhrady je nutno uvést variabilní symbol, který obdržíte poté, co si kliknete v dané objednávce na vytvořit proforma fakturu.