Kdo jsme

Vážení obchodní partneři,

dovolte nám v pár krátkých větách představit naši společnost CARERO s.r.o.

Na trhu kojeneckých a dětských potřeb působíme od roku 2005 a na základě získaných zkušeností víme, co mají naši klienti nejraději, o co se zajímají a co jim vyhovuje. Naše produkty jsou vybírány velice pečlivě tak, aby splňovaly veškeré požadavky na kvalitu materiálu, provedení a zdravotní nezávadnost. Zabýváme se především distribucí výrobků pro děti a kojence, zejména kojeneckého oblečení, plen, nábytku, potřeb pro kojence a maminky, souprav do dětských postýlek, autosedaček, jídelních židliček a cestovních postýlek. Našim cílem je neustále obohacovat odvětví, ve kterém pracujeme a nabídnout našim partnerům spolupráci a růst.

Sídlo společnosti i skladovací prostory se nachází v pohoří Beskyd, které jsou proslulé nádhernou přírodou, tradiční kuchyní a lidovou architekturou. Jako společnost jsme přesvědčení, že je důležité mít nejenom velký obchodní úspěch, ale také nést plnou zodpovědnost za naše produkty a zaměstnance. Všichni se proto podílíme na tvorbě inovativních a lepších způsobů práce, nových produktů a skvělých řešení pro naše odběratele. Jsme otevřeni novým nápadům, zvídavosti, flexibilitě a touze neustále se učit a zkoušet nové věci.

Na český a slovenský trh jsme uvedli naše vlastní značky NEW BABY, BABY MIX, PlayTo. a Bayo Jsme výhradním distributorem značek Caretero a Milly Mally a exkluzivně dodáváme produkty značek Sensillo, TOYZ, Bobas Fashion, KOALA, Cuddly ZOO, BABY MIX, Belisima a mnoho dalších.

Přesvědčte se o našich kvalitách sami.

Těšíme se na spolupráci a jsme Vám k dispozici.

Mgr. Renata Ciencialová a Bc. Robert Cienciala

jednatelé CARERO s.r.o.

www.carero.cz