Aktuality

Veletrh ProDítě Brno 2020

Publikováno: 13.2.2020

Veletrh ProDítě Brno 2020

Veletrh PRODÍTĚ je po roce zpět a my s ním!

Veletrh PRODÍTĚ v Brně je nejvýznamnější oborovou prezentací dětských a kojeneckých produktů v České republice.

Tento rok proběhne ve dnech 5. - 8. března 2020 na výstavišti v Brně. A ani letos nebudeme samozřejmě chybět :) Najdete nás v hale V.

Otevírací doba je od 9.00 hodin do 18.00 hodin. Pouze 8. 3. 2020 bude veletrh uzavřen už v 16.00 hodin.

Jednotlivé produkty si můžete u nás prohlédnout i "osahat". Získáte možnost seznámit se s našim zbožím, materiály, konstrukčním řešením a skládacími mechanismy.

Představíme Vám naše nejnovější kolekce i ty nejoblíbenější, které máme v nabídce zejména ze značek New Baby, PlayTo, Bayo, Belisima, Koala a New Love :)

Napište si o vstupenku zdarma na tento zajímavý a nevšední veletrh na e-mail obchod@carero.cz

Těšíme se na Vás :)Představíme:

New Baby je čím dál oblíbenější česká značka nabízející širokou řadu produktů pro kojence a batolata. Pokud toužíte po spokojeném a šťastném miminku, s výrobky New Baby to není žádný problém. New Baby za příznivou cenu nabízí vysokou funkčnost a kvalitu bez kompromisů a díky šíři nabízeného sortimentu vám usnadní rozhodování o tom, co je pro vaše dítě nejlepší.

Kvalitní designové oblečení pro děti řadí značku Koala mezi nejoblíbenější značky na našem trhu. Při výrobě se využívají certifikované materiály, které zajišťují maximální pohodlí a nedráždí pokožku. Oblečení Koala přináší jedinečné, zábavné a neokoukané vzory, které budou bavit vás i vaše dítě.

Spánek miminka je velmi důležitý pro zdravý vývoj dítěte. Značka Belisima nabízí luxusní produkty, které jsou velmi pohodlné a navozují pocit bezpečí, a jsou tak zárukou kvalitního spánku.

PlayTo přináší na trh kvalitní a bezpečné hračky pro naše nejmenší. Všechny výrobky jsou certifikované a jejich nezávadnost je pečlivě kontrolována. Hračky PlayTo rozvíjí dětskou motoriku a fantazii a udělají váš společný den ještě zábavnější.

Zobrazit detail
Zobrazit více aktualit